Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, object given in /home/virtualki/104339/wp-content/plugins/bbpress/includes/core/template-functions.php on line 316 Grudzień | 2017 | Towarzystwo Przyjaciół Piławy

Monthly Archives: Grudzień 2017

Znalezione obrazy dla zapytania kartki noworoczne 2018

Zbliżający się Nowy Rok niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość, lepsze jutro i spełnienia marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile chcemy złożyć Naszym rodzinom, przyjaciołom, kolegom, znajomym, najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni oraz szczęśliwego Nowego 2018 Roku.

Zarząd TPP

Znalezione obrazy dla zapytania kartki świąteczne bożonarodzeniowe

Z okazji Świat Bożego Narodzenia życzymy wszystkim członkom Towarzystwa Przyjaciół Piławy, wędkarzom oraz zaprzyjaźnionym osobom, radosnych i pogodnych świąt, niech w każdym domu zagości mądrość i zgoda, uśmiech i dostatek, niech będzie to czas odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy.

Zarząd TPP

Zarząd TPP podjął uchwałę w sprawie udzielenia świątecznej pomocy osobom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. W tej sprawie nawiązaliśmy kontakt z pracownikami socjalnymi Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie, którzy wytypowali osoby, które możemy wspomóc. Podjęliśmy decyzję, że świąteczne paczki otrzyma Pan Andrzej z Bornego Sulinowa, który samotnie wychowuje dwie córki, Martę lat 18 oraz Wiktorię lat 11 oraz Pan Stanisław z Osiczyna w gminie Borne Sulinowo, który jest osobą niepełnosprawną. Po zakupie wybranych artykułów zostały one ładnie zapakowane a następnie w sobotę 16 grudnia wspólnie z pracownikiem socjalnym Panem Rafałem paczki dostarczyliśmy potrzebującym. W paczkach znalazły się różnego rodzaju artykuły spożywcze oraz środki czystości. Dodatkowo Marta oraz Wiktoria otrzymały prezenty osobiste w postaci słuchawek bezprzewodowych. Mamy nadzieję, że dzięki Naszej pomocy, Święta Bożego Narodzenia będą dla Pana Andrzeja oraz jego córek i dla Pana Stanisława, choć trochę weselsze i pełne wiary na lepszą przyszłość, czego serdecznie im życzymy.

Zarząd TPP

W dniu 13 grudnia 2017 r. przeprowadziliśmy trzecie – ostatnie w tym roku zarybianie Zalewy Nadarzyckiego szczupakiem – narybek jesienny. Tym razem do wody trafiło 212 kg szczupaka (ok 1600 szt.). Łącznie w roku bieżącym do Zalewu Nadarzyckiego wpuściliśmy 800 kg (ok. 6 tyś.szt.)tej szlachetnej ryby. Jak już wcześniej informowaliśmy Zalew został też zasilony karpiem – 300 kg, linem – 400 kg oraz węgorzem – 100 kg. Jesteśmy pewni, że poczynione inwestycje zarybieniowe przełożą się na lepsze wyniki połowów a tym samym zadowolenie wędkarzy korzystających z administrowanych przez Nas wód Zalewu Nadarzyckiego. Należy wspomnieć, że w roku bieżącym zauważyliśmy znaczny wzrost wyników wędkarskich na Zalewie Nadarzyckim, co z pewnością jest efektem zarybień w latach poprzednich. Nadal jednak zwiększamy kwoty przeznaczone na zarybienia dążąc do tego aby Zalew Nadarzycki uczynić jednym z najlepszych łowisk wędkarskich w kraju. Coroczne zarybienia a także fakt, że ryby w Zalewie Nadarzyckim mają rewelacyjne warunki do rozmnażania się, dają nam pewność, że osiągniemy wytyczony cel w przeciągu 2-3 lat. Już dziś zapraszamy wędkarzy z całej Polski na sezon 2018. Wszystkie niezbędne informacji dot. połowów na Zalewie Nadarzyckim znajdziecie Państwo na Naszej stronie w poszczególnych zakładkach. Na bieżąco będziemy też informowali o warunkach połowów na Zalewie, między innymi o połowach z lodu. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim członkom TPP oraz wędkarzom, którzy pomogli Nam w tym roku sprawnie przeprowadzić zarybienia i oczywiście liczymy na Was w 2018 r.

Zarząd TPP

W dniu 2 grudnia 2017 r wykonaliśmy drugie w tym roku zarybianie Zalewu Nadarzyckiego szczupakiem. Tym razem do wody trafiło 320 kg szczupaka, narybku jesiennego (ok. 2,5 tyś. szt.). Wszystkim wędkarzom oraz członkom Towarzystwa Przyjaciół Piławy, którzy wzięli udział w zarybianiu, serdecznie dziękujemy za sprawne przeprowadzenie tej akcji. Jednocześnie informujemy, że w dniu 13 grudnia przeprowadzimy trzecie zarybianie Zalewu Nadarzyckiego szczupakiem. Planowana jest dostawa 200 kg narybku tej szlachetnej ryby. Osoby, które chciałyby pomóc w zarybianiu zapraszamy na godz. 12.30 na pole biwakowe Zalew Nadarzycki.

Zarząd TPP